...

Kurz tvárovej jogy – ako omladiť tvár za 21 dní

Myslíte, že starnutie je povinné? Objavte prirodzenú metódu omladenia, ktorá funguje. Budete vyzerať mladšie, plný energie a budete sa cítiť úplne skvele.

Popis kurzu tvárovej jogy Ako omladiť tvár za 21 dní

V tomto online kurze sa pod vedením príjemnej a milej lektorky Lenky Jahodovej naučíte veľa techník k prirodzenému omladeniu tváre, vyrysovaniu tvárových kontúr, uvoľneniu a zrelaxovaniu. Keď zapojíte tieto metódy tvárovej jogy do svojej každodennej rutiny, zbavíte sa stresu, budete sa cítiť mladší a budete tiež vyzerať mladší. Okrem toho tiež získate sebavedomie a recept na žiarivú a vitálnu pleť a mladistvý vzhľad.

Cvičenia na tvárovú jogu

V tomto kurze tvárovej jogy si postupne osvojíte:

 • cviky tvárovej jogy na spevnenie svalov tváre,
 • techniky, ako tonizovať, vytvarovať a vyrysovať kontúry tváre,
 • relaxačné techniky na uvoľnenie tvárových svalov a zmiernenie napätia a stresu,
 • profesionálne masáže pre lymfodrenáž, lifting a kompletné uvoľnenie svalov tváre,
 • techniky a akupresúry a zoznámite sa tiež s fasciami,
 • spôsob, ako mať rada sama seba a užívať si svoju krásu,
 • rôzne beauty triky a vychytávky pre mladistvý vzhľad.

Tento online kurz je koncipovaný ako premyslený program, vďaka ktorému sa krok za krokom naučíte, ako spevniť a vyrysovať svaly vašej tváre. Postupne sa naučíte ovládať množstvo svalov, relaxačných a masážnych techník a osvojíte si aj rituály, ktoré je dobré zaradiť do vašej každodennej skrášľujúcej rutiny.

Nechajte svoju pleť zažiariť a osvojte si 21 techník, ktoré vás dovedú postupnými krôčikmi k omladeniu vašej tváre a sebaláske. Techniky vám zostanú už navždy, takže sa k nim môžete kedykoľvek vracať a zdieľať ich so svojimi blízkymi. Naučte svoju kožu i svaly seba obnove a začnite žiariť.

Obsah online kurzu tvárovej jogy

Tento kurz prebieha online, môžete si ho teda púšťať kedykoľvek a kdekoľvek. Kurz tvárovej jogy je rozdelený celkom do 25 lekcií, z toho prvé 4 lekcie sú zadarmo a čakajú len na to, aby ste si len vyskúšali.

Lekcia 1 – ZADARMO

Uvoľnenie a vypnutie čela: V prvej lekcii nášho kurzu omladenia sa hneď vrhneme na prax a ukážeme si hneď niekoľko techník pre:

 • relaxáciu a uvoľnenie čela,
 • zahriatie tváre,
 • uvoľnenie stuhnutého krku a trapézov,
 • obmedzenie vzniku vrások,
 • uvoľnenie čelového svalu,
 • získanie žiarivej a vitálnej pleti,
 • vytvarovanie a spevnenie kontúr tváre,
 • nahnanie krvi, živín a kyslíka do kože.

 

online kurz tvárovej jogy

 

Lektorka tvárovej jogy Lenka Jahodová vám postupne ukáže, ako si čelo zahriať a potom sa vrhnete na uvoľňovanie, relaxáciu a rôzne techniky, ako omladiť tvár. Až tieto techniky zaradíte do svojej skrášľovacej rutiny, začnete si všímať zmeny, omladíte svoju unavenú tvár a necháte svoju pleť zažiariť. Naučíte sa napríklad techniky s názvami ako „lev“, alebo „ťuk ťuk na čelo“.

Lekcia 2 – ZADARMO

Ako sa zbaviť druhej brady a vyrysovať čeľusť: V druhej lekcii kurzu ako omladiť tvár sa pozrieme na bradu. Lenka Jahodová vás v tejto lekcii prevedie ďalšími trikmi, liftingovými a masážnymi technikami a cvikmi tvárovej jogy na elimináciu (alebo predchádzanie vzniku) druhej brady. Vďaka týmto technikám vylepšíte kontúry svojej tváre a pleti a druhá brada sa vás nebude vôbec týkať.

Lekcia 3 – ZADARMO

Tajomstvo krásnej pleti je masáž: V ďalšej lekcii sa pozrieme na masážne techniky, ktorými sa dokonale uvoľníte, vyhladíte si tvár a získate krásne mladistvý vzhľad. Na masáž tváre budete potrebovať iba masážny olejček, alebo váš obľúbený krém a svoje vlastné ruky. Naučíte sa postupne rôzne masážne techniky, ako sa hladkať, masírovať, uvoľniť a vyhladiť pleť svojej tváre.

Lekcia 4 – ZADARMO

Predstavenie platenej časti kurzu Ako omladiť tvár: V tejto lekcii si predstavíte prirodzenú metódu omladenia, ktorá funguje a zaistí vám mladistvý a zdravší vzhľad a skvelý pocit. Ukážeme si, čo sa bude preberať v platenej časti kurzu a na čo to bude dobré.

Ako omladiť tvár pomocou tvárovej jógy

 

Lekcia 5 – Čelo:

V piatej lekcii tohto online kurzu sa zameriame na čelo a na to, ako vyhladiť vrásky na čele. Postupne vás lektorka tvárovej jogy Lenka Jahodová naučí tieto techniky: ramienka k ušiam, vnímaj čelo, chôdza po čele, ťuk na čelo, vyhlaď čelo, vypni čelo.

Lekcia 6 – Očné okolie:

V tejto lekcii sa postupne naučíte tieto techniky pre uvoľnenie, relaxáciu a spevnenie kože očného okolia: lev, žmurkanie “vé”, fixuj čelo, labky okolo očí a poklep si tvár.

Lekcia 7 – Tváre:

Ďalšie lekcie, ďalšia tvárová joga, ďalšie masážne a relaxačné techniky. V siedmej lekcii sa s Lenkou Jahodovou zameriate na spevnenie, pretiahnutie a relaxáciu svalov tváre, postupne sa naučíte tieto techniky: masáž krku, balón, fackovací balón, kôň, rumelka na tvári a koruna.

Lekcia 8 – Ústa:

Starnutie je otázka voľby a vašej starostlivosti, nie nutnosťou. Vrásky okolo úst trápi mnoho z nás, preto sa na túto pleť zameria celá táto lekcia. Omladíme si okolie úst týmito technikami: pusy neba, jazyk ide, jazyk v tvári, kôň, pohlaď čelo.

Lekcia 9 – Dolná čeľusť + brada:

Dolný ovál našej tváre bude predmetom celej deviatej lekcie. Postupne sa naučíte skvele efektívne techniky na spevnenie a vyrysovanie dolnej čeľuste a kože na brade. V tejto lekcii sa naučíte tieto techniky tvárovej jogy: štiepaj čeľusť, mysliteľ, chameleón, poklep si tvár.

Lekcia 10 – Krk:

V desiatej lekcii online kurzu Ako omladiť tvár sa zameriame na príjemné pretiahnutie a uvoľnenie stuhnutého krku a šije. Naučíme sa tieto masážne techniky a techniky tvárovej jogy: Hehehe hihihi, óhmm, labuť, poklep sa a akupresúra.

Lekcia 11 – Zostava pre tvárovú jogu celej tváre:

A máme tu prvú zostavu pre celú tvár. V prvej zostave prepojíme tieto techniky: POHLAĎ ČELO, MRKANIE, „VÉ“, TLAPKY OKOLO OČÍ, BALÓN, ÓHMM, LABUŤ, TECHNIKA SEBOPRÍJATIA.

Lekcia 12 – Ranná masáž slnka:

V dvanástej lekcii sa naučíme zostavu, ktorá bude pripomínať osviežujúci pozdrav slnku pre celé telá. Objavíte tu jedinečnú masážnu a jogovú techniku, ktorá prebudí vašu lymfu, omladí vašu pleť a pohladí vašej duši. Potom vám to celý deň pristane a cítite sa jednoducho skvele.

Lekcia 13 – Druhá zostava tvárovej jogy:

Ďalšie lekcie, ďalšia zostava pre zdravý a mladistvý vzhľad vašej tváre. Naučíte sa tieto techniky: KVAPALABHÁTI, FIXUJ ČELO, POHLAĎ ČELO, MRKACIA PANNA, TLAPKY OKOLO OČÍ, RYBKA, ŠTÍPAJ ČELISŤ.

Lekcia 14 – Tretia zostava tvárovej jogy:

Lenka Jahodová vás v tejto lekcii naučí jednu z obľúbených zostáv cvikov tvárovej jogy. Postupne sa naučíte tieto techniky: MRKEJ, „VÉ“, VYHLAĎ ČELO, 2 JABLÍČKA, ČMELÁK, JAZYK JEDE, JAŠTIERKA, ŽIRAFA.

Lekcia 15 – Štvrtá zostava tvárovej jogy:

Stereotyp nikdy nie je dobré, svaly si zvyknú a potom už nereagujú. Preto tu máme ďalšiu zostavu, ktorá vám ukáže, ako omladiť tvár. V tejto lekcii vás Lenka Jahodová naučí tieto techniky: POHLAĎ ČELO, FIXUJ ČELO, SOVA, ŠTIEPEJ OBOČIE, TLAPKY OKOLO OČÍ, BALÓN, JAZYK V TVÁRI, JAŠTIERKA, LABUŤ.

Lekcia 16 – Piata zostava tvárovej jogy:

V tejto zostave sa naučíte tieto techniky: „ÓÉ“, MŇAUWEX, HÝBAJ ČELOM, ŠIBALSKÉ OČI, RUMELKA V TVÁRI, PUSY NEBI, CHAMELEON, ŽIRAFA.

Výsledky tvárovej jogy

Lekcia 17 – Šiesta zostava tvárovej jogy:

Máme tu ďalšie relaxačné techniky a fígle na uvoľnenie a spevnenie tváre. Tentokrát sa naučíte tieto techniky: AKUPRESÚRNA ZOSTAVA PRE HARMONIZÁCIU, ŠTIPEJ OBOČIE, VYPNI ČELO, RYBKA, MYSLITEĽ, LABUŤ.

Lekcia 18 – Siedma zostava tvárovej jogy:

V osemnástej lekcii sa naučíte tieto techniky: BEZVA UVOĽNENIA KRKU, ZDVIHNI OBOČIE, „VÉ“, TLAPKY OKOLO OČÍ, BALÓN, FACKOVACÍ BALÓN, JEŠTIERKA, JEŠTIERKA, ROZTEK, JEŠTIERKA.

Lekcia 19 – Uvoľnenie dolnej čeľuste:

Celá táto lekcia je venovaná špeciálnym technikám na uvoľnenie svalov dolnej čeľuste.

Lekcia 20 – Ôsma zostava tvárovej jogy:

V tejto zostave pre mladistvý vzhľad na vás čakajú tieto techniky:

LEV, FIXUJ ČELO, POHLAĎ ČELO, SOVA, MRKEJ, 2 JABLÍČKA, KÔŇ, „VÉ“ NA TVÁRI, ŽIRAFA.

Lekcia 21 – Myofasciálna masáž:

V tejto lekcii sa naučíme myofasciálnu masáž a tiež správny postup, ako si nanášať efektívne očný krém, aby ste si zbytočne netvorili vrásky okolo očí.

Lekcia 22 – Deviata zostava tvárovej jogy:

V deviatej lekcii si pod vedením Lenky Jahodovej osvojíte tieto techniky: VYPNI ČELO, „VÉ“ NA ČELE, ŠIROKÉ „VÉ“, MRKACIA PANNA, „ÓÉ“, RYBKA, MALÉ „Ó ČMELÁK, MYSLITEĽ, LABUŤ, POKLEPAJ SA.

Lekcia 23 – Desiata zostava tvárovej jogy:

V tejto lekcii sa naučíte tieto techniky: BEZVA UVOĽNENIA KRKU, ŠTIPEJ ČELO, ŤUKYŤUKY NA ČELO, VYPNI ČELO, „VÉ“, ZATVORENÉ ŠIBALSKÉ OČI, BALÓN, JAZ, K, ŠTIPEJ TVÁR.

Lekcia 24 – Tipy na omladenie tváre do auta a na verejnosť:

V tejto lekcii si osvojíte skvelé techniky na omladenie tváre a uvoľnenie vašich svalov, ktoré môžeme vykonávať pri jazde autom, ale aj v električke či v čakárni.

Lekcia 25 :

3 tajomstvá pre zdravý a mladistvý vzhľad.

 

Lektorka kurzu tvárovej jogy – Ako omladiť tvár za 21 dní

Lektorka tvarovej jogy

Celým kurzom a všetkými 25 lekciami vás prevedie certifikovaná lektorka tvárovej jogy a masáží a absolventka školy manuálneho liftingu Lenka Jahodová. Lenka je 45-ročná matka dvoch detí, ktorá predtým trpela ťažkým akné. Keď mala okolo 39 rokov, začala si všímať, že z jej tváre pomaly mizne mladosť a rozhodla sa to zmeniť. V tom čase objavila tvárovú jogu a masáže, zbavila sa vrások medzi obočím, zamilovala sa do novo objavených techník a rozhodla sa ich odovzdávať ďalej. Lenka dala dokopy 21 lekcií, v ktorých sa postupne naučíte ako sa cítiť a vyzerať skvele. Postupne sa naučíte používať množstvo techník a získate žiarivú pleť. Lenka Jahodová je autorkou originálnych masážnych rukavičiek z čistého hodvábu, ktoré sú skvelé na vyhladenie a omladenie tváre bez oleja. Lenka si myslí, že svoju krásu máme vo svojich vlastných rukách a je len na nás, ako sa k nej postavíme.

Zdieľaj kurz
 • Kurz obsahuje 4 lekcie zdarma
 • Doživotný prístup k lekciám
 • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Začíname s YouTube, alebo cesta k úspechu Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť, ako efektívne využívať YouTube ako nástroj na zdieľanie obsahu, budovanie komunity a dosahovanie...

Kreatívny kurz maľby Majstrovské maliarske umenie V súčasnosti sú možnosti umeleckého rozvoja neobmedzené a internet otvára dvere nespočetným zdrojom inšpirácie a učenia. Online kurz maľby “ Majstrovské maliarske umenie “ ...

Kurz  TravelHacking – Precestuje svet lacno a efektívne Termín Travel Hacking znamená „umenie cestovať lacnejšie a efektívnejšie“ ako bežní cestovatelia. Pri TravelHackingu sa využívajú rôzne stratégie, technológie a triky pre...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.