Vysoká škola sebamotivácie

Vysoká škola sebamotivácie – Kľúč k úspechu a osobnému rastu

Žijeme v dobe, kde je schopnosť udržať si vysokú úroveň motivácie jedným z hlavných faktorov úspechu. Často sa však stretávame s pocitom vyčerpania, demotivácie a pochybností o vlastných schopnostiach. Ako sa s tým vyrovnať a udržať si stálu túžbu po dosahovaní cieľov? Odpoveďou môže byť sebamotivácia a sebakoučing.

Čo je sebamotivácia?

Sebamotivácia je vnútorný pohon, ktorý nás vedie k dosahovaniu cieľov a plneniu úloh bez potreby vonkajšieho tlaku či odmien. Je to schopnosť nájsť v sebe energiu a odhodlanie na pokračovanie aj v ťažkých časoch. Sebamotivácia je úzko spätá s vnútornou motiváciou, ktorá pramení z osobných hodnôt, presvedčení a túžby po naplnení svojich snov.

Odhaľte tajomstvo úspešného myslenia, naučte sa ne-ezoterické techniky, ktoré vytvoria trvalé a kladné zmeny vo Vašom živote.

Ako rozvíjať osobný rast?

Všetci máme svoje sny, priania a ciele. Chceme ich dosiahnuť a tiež chceme poznať postupy a metódy, ktoré nám s tým pomôžu. Tie postupy sú fyzické a mentálne (myšlienkové). V tomto kurze sa Ivo Toman zaoberá myšlienkovými postupmi, ktoré nie sú založené na ezoterike. Všetci ich poznáme. Väčšinou nad nimi ani neuvažujeme.

V kurze sa dozviete:

 • čo je psychokybernetika a ako ju využiť pre svoj rozvoj
 • aké sú účinnejšie metódy ako modlitby, meditácie a vizualizácie
 • urobíte si test mentality úspechu
 • aké sú cesty k zníženiu stresu
 • aký dôležitý je správny samohovor
 • čo je to doublethink a ako vám môže pomôcť
 • aký je rozdiel medzi optimistickým a pesimistickým vysvetľovacím štýlom

 

sebamotivácia online kurz

 

Určite poznáte pojmy ako modlitba, meditácia, afirmácia alebo vizualizácia. Tie sú ale podľa Iva Tomana niečo ako materská, základná alebo stredná škola. Čo je tá vysoká škola osobného rozvoja mentálnych postupov? Čo vedie k úspechu viac ako modlitby, meditácie a vizualizácie? To sa dozviete v tomto kurze.

Od snov k skutočnosti: Praktický kurz sebamotivácie a sebakoučingu

Lekcie kurzu:

 1. Psychokybernetika
 2. Modlitby a meditácie
 3. Afirmácia a vizualizácia
 4. Test mentality úspechu
 5. Predstavenie platenej časti
 6. Doublethink – vyšší level vizualizácie
 7. Dve cesty na zníženie stresu
 8. Správny samohovor
 9. Vysvetľovací štýl
 10. Bonus 1 – Prvý milión
 11. Bonus 2 – Zdravie
 12. Záver

 

Sebamotivácia a sebakoučing sú silné nástroje, ktoré vám dokonca môžu pomôcť dosiahnuť úspech a osobný rast. Vyžadujú si disciplínu, sebareflexiu a odhodlanie. Prijatím týchto prístupov môžete efektívne riadiť svoj život, prekonávať prekážky a dosahovať svoje sny. Každý krok, nech je akokoľvek malý, je krokom smerom k lepšej verzii vás samých.

Zdieľaj kurz
 • Kurz obsahuje 5 lekcií zdarma
 • Doživotný prístup k lekciám
 • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Veľký kurz chudnutia – Zbavte sa nadváhy efektívne a zdravo Veľký kurz chudnutia o tom, ako zhodiť prebytočné kilogramy a ako si udržať novú váhu. Chudnutie je pre mnohých ľudí...

Hráme na ukulele – Kompletný sprievodca pre začiatočníkov Naučte sa hrať najpoužívanejšie rytmy a akordy na ukulele, aby ste si mohli zahrať väčšinu známych pesničiek. Ukulele, malý nástroj s veľkým...

Online kurz Výroba strieborných šperkov: Vytvorte si vlastné jedinečné kúsky Naučte sa tvoriť vo svojich dlaniach s unikátnou modelovacou hlinou a vytvorte si tak jedinečný strieborný šperk. Výroba strieborných šperkov...