...

Odomykanie detského potenciálu alebo Rodina ako tím

Moderný pohľad na rodinu – Odomykanie detského potenciálu alebo Rodina ako tím

Často si kladieme otázku, ako môžeme najlepšie podporiť a rozvíjať potenciál našich detí. V dnešnej dobe je obrovské množstvo informácií, kurzov a techník, ktoré sľubujú maximalizáciu výkonu a úspechu detí. Avšak, jednou z najdôležitejších, a možno aj najčastejšie prehliadaných, je rodina ako tím.

V tradičnom chápaní rodiny boli rodičia tými, ktorí vedú a deti sú tými, ktoré nasledujú. Avšak, moderný pohľad na rodinu ukazuje, že táto dynamika sa mení. Rodina ako tím ponúka priestor na vzájomnú podporu a učenie sa, čo vedie k lepšiemu rozvoju detského potenciálu.

Ako vytvoriť z členov rodiny tím?

Vďaka kurzu môžu rodičia, starí rodičia, učitelia  nahliadnuť, ako pomôcť deťom v ich sebapoznaní a rozvoji tak, aby boli vo svojich životoch nielen úspešné, ale aj šťastné. Dozviete sa, ako pracovať s emóciami aj budovať mentálnu odolnosť.

V náučnom kurze Odomykanie detského potenciálu sa pozrieme na to, ako môžeme transformovať naše rodiny do tímov, ktoré spolupracujú na dosiahnutí spoločných cieľov a podporujú individuálny rast každého člena. Skúmame spôsoby, ako budovať vzťahy založené na dôvere a rešpektu, ako komunikovať efektívne a ako vytvoriť prostredie, kde sa deti cítia slobodne vyjadriť svoje myšlienky a pocity. Naučíme sa, ako využívať jedinečné talenty každého člena rodiny a ako podnecovať ich záujmy a vášne. Zistíme, že podpora rodiny môže byť kľúčom k rozvoju sebavedomia, kreativity a odvahy u detí.

V kurze Odomykanie detského potenciálu alebo Rodina ako tím sa dozviete:

 • ako funguje náš mozog v súčasnom svete technológií a vzdelávacom systéme
 • ako talenty rozvíjať v naše silné stránky
 • prečo je dôležitá emočná inteligencia a ako s emóciami pracovať
 • čo je to mentálna odolnosť a ako sa dá posilňovať
 • ako fungovať v rodine ako v zohranom tíme

 

rozvíjanie detského potenciálu

Lekcia vzdelávacieho kurzu o rodine:

 1. Ako funguje náš mozog v súčasnom svete
 2. Predstavenie platenej časti
 3. Dnešná doba a vzdelávací systém
 4. Ako na sebapoznanie
 5. Ako objaviť talent – praktické cvičenia
 6. Ako talenty rozvíjať v silné stránky
 7. FLOW
 8. Prístupy k výchove detí
 9. Emócie a ako s nimi pracovať
 10. Mentálna odolnosť
 11. Rodina ako tím

 

Vďaka kurzu sa naučíte, ako u seba aj svojich detí objaviť talenty, ako ich efektívne rozvíjať a získate tipy, ako pracovať nielen na osobnom rozvoji, ale aj na fungovaní tímu. A rodina by predsa mala byť jeden tím. Tak poďte spoločne s lektormi prísť na to, ako v rámci rodiny fungovať, komunikovať a učiť sa jeden od druhého.

Kurz „Odomykanie detského potenciálu: Rodina ako tím nie je len o tom, ako vychovať deti, ktoré dokážu dosiahnuť svoje ciele, ale aj o tom, ako vytvoriť prostredie, v ktorom sa cítia milovaní, ocenení a podporení. Vďaka tomu môžeme spoločne rásť ako rodina a dosiahnuť všetko, čo si stanovíme. Spojme sily a odomykajme spolu detský potenciál.

Zdieľaj kurz
 • Kurz obsahuje 2 lekcie zdarma
 • Doživotný prístup k lekciám
 • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Online kurz Natáčanie videa pre začiatočníkov Natáčanie videa môže byť skvelým spôsobom, ako vyjadriť svoju kreativitu a zdieľať svoje nápady s ostatnými. Nemusíte hneď investovať do drahého vybavenia. V dnešnej...

Videokur Micro macramé Micro macramé, čiže drhanie – uzlovanie, je umenie tvorby nádherných šperkov pomocou uzlovania tenkých nití. Táto technika, ktorá je známa svojou precíznosťou a jemnosťou, umožňuje vytvárať detailné...

Video kurz Tejpovanie , alebo “ Ako si uľaviť od bolesti pomocou tejpovacích pások „ Tejpovanie, alebo kinesiotaping, je moderná technika využívaná športovcami, fyzioterapeutmi a jednotlivcami na zmiernenie bolesti, podporu...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.