...

Návrh interiéru krok za krokom

Navrhnite si interiér krok za krokom ako dizajnér

Odkryte svoju kreativitu a zmeňte svoj domov na miesto snov s tipmi na návrh interiéru ako skúsený dizajnér. Získajte praktické rady a nápady na úpravu priestoru podľa vášho vkusu a štýlu. Prejdite si jednotlivé postupy a zistite, ako jednoducho a efektívne vytvoriť interiér, ktorý odzrkadľuje vašu osobnosť a estetiku.

Interiérový dizajn

Interiérový dizajn – čo to vlastne je? Keď sa pozrieme na prírodu a geometriu, ktorá sa v nej vyskytuje, uvedomíme si, že to nie je náhoda. Usporiadaný, krásny svet štruktúr nám dáva pocit pokoja.

Usporiadajte si interiér tak, aby bol krásny a praktický zároveň. V online kurze sa naučíte kombinovať farby, formy a štruktúry tak, aby vám to dávalo pocit bezpečia a harmónie. Navyše sa v kurze naučíte používať moodboard, TOP nástroje na návrh interiéru, room planner,  pracovať s priestorom, vytvárať 3D návrhy a kvalitné riešenia v programe Sweet Home 3D, ako aj vytvárať prípadové a interiérové štúdie.

Čakajú vás rekonštrukcie? Alebo sa pýtate, ako bude váš domov vyzerať po zbúraní priečky? Chceli by ste vidieť nový vzhľad vašej podlahy v byte? Teraz si môžete sami zmapovať plán domu a vizualizovať izby v priebehu niekoľkých okamihov. Nemusíte sa spoliehať na služby dizajnéra ani platiť za rozsiahle dizajnérske programy. Vo video kurze kurze “Návrh interiéru krok za krokom “  nájdete všetko potrebné pre návrh a 3d vizualizácie vášho interiéru.

online kurz interiérový dizajn

A teraz máte možnosť vyskúšať prvých sedem lekcií plánovania interiéru zdarma.

V online kurze sa dozviete:

 • ako pracuje interiérový dizajnér
 • ako odhaliť svoj jedinečný štýl
 • ako pracovať s tým, čo máte k dispozícii
 • ako vytvoriť moodboard a použiť ho na zladenie farieb, materiálov i štýlu
 • ako pracovať s priestorom a premýšľať nad rozmiestnením nábytku, aby to bolo pekné aj praktické
 • ako vytvoriť návrh na papieri
 • ako vytvoriť návrh a vizualizácie interiéru v programe Sweet Home 3D

Video kurz interiérového dizajnu vám umožní študovať z pohodlia svojho domova, v čase, ktorý vám vyhovuje, a tak získať potrebné vedomosti a zručnosti na navrhovanie a zariaďovanie priestorov. Jedným z najväčších benefitov online kurzov je ich flexibilita. Môžete pristupovať k výučbe kedykoľvek a kdekoľvek, čo vám umožní prispôsobiť si učebný čas svojmu individuálnemu harmonogramu. Tým sa eliminuje potreba cestovať na miesto kurzu, čo šetrí čas a energiu.

Lekcie kurzu navrhovanie interiéru:

 1. Čo budete potrebovať
 2. Prečo myslieť pri navrhovaní na udržateľnosť
 3. Chybný postup alebo Ako sa to nemá robiť
 4. Ako navrhuje interiéry dizajnér
 5. Vaše priania a potreby
 6. Ako nájsť svoj štýl
 7. Cvičenie: moje obľúbené miesto
 8. Predstavenie platenej časti
 9. Čo máte k dispozícii
 10. Čo je moodboard a ako si ho vytvoriť
 11. Prístupy k tvorbe moodboardu
 12. Prípadová štúdia: kuchyňa
 13. Ako zamerať interiér
 14. Pôdorys v mierke a rozmiestnení nábytku
 15. Práca s priestorom
 16. Počítačové programy pre 3D návrh interiéru
 17. Návrh v programe Sweet Home 3D
 18. Plánovanie a realizácia
 19. Cvičenie: váš vysnívaný domov

V online kurze interiérového dizajnu pre začiatočníkov získate tipy na rôzne počítačové programy, aplikácie a nástroje vhodné na navrhovanie. Kurz vám poskytne užitočné nástroje a vedenie, ktoré vám umožnia premeniť vaše nápady a priania na krásny, funkčný a moderný interiér, ktorý bude slúžiť vašim potrebám a prinášať vám radosť.

Dizajn je dynamický proces vyžadujúci prispôsobivosť a kreativitu. Buďte otvorení novým nápadom a riešeniam, experimentujte s rôznymi materiálmi a štýlmi a nebojte sa vyjadriť svoju osobnú tvorivosť.

Zdieľaj kurz
 • Kurz obsahuje 8 lekcií zdarma
 • Doživotný prístup k lekciám
 • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Začíname s YouTube, alebo cesta k úspechu Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť, ako efektívne využívať YouTube ako nástroj na zdieľanie obsahu, budovanie komunity a dosahovanie...

Kreatívny kurz maľby Majstrovské maliarske umenie V súčasnosti sú možnosti umeleckého rozvoja neobmedzené a internet otvára dvere nespočetným zdrojom inšpirácie a učenia. Online kurz maľby “ Majstrovské maliarske umenie “ ...

Kurz  TravelHacking – Precestuje svet lacno a efektívne Termín Travel Hacking znamená „umenie cestovať lacnejšie a efektívnejšie“ ako bežní cestovatelia. Pri TravelHackingu sa využívajú rôzne stratégie, technológie a triky pre...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.