Moderné šitie pre začiatočníkov

Moderné šitie pre začiatočníkov

Naučte sa základy šitia v kurze Moderné šitie pre začiatočníkov. Vyrobte si hračky pre deti i domácich miláčikov, vrátane vkusných dekorácií nielen pre vlastné potešenie.

Šitie sa v posledných rokoch stáva opäť populárnym koníčkom a užitočnou zručnosťou. Moderné šitie pre začiatočníkov ponúka skvelú príležitosť naučiť sa základy a vytvoriť vlastné originálne kúsky. Ak ste vždy túžili vedieť, ako si ušiť vlastné doplnky a dekorácie, teraz je ten správny čas začať.

Začíname s moderným šitím

Kurzy šitia pre začiatočníkov sú navrhnuté tak, aby vás krok za krokom previedli základmi šitia. Naučíte sa pracovať so šijacím strojom, vyberať správne látky a používať základné šijacie techniky. Na začiatok vám postačí jednoduchý šijací stroj, základné náradie a chuť učiť sa nové veci.

Tento tvorivý kurz  moderného šitia nás zavedie do kúzelného sveta šitých hračiek pre deti, ušijeme krásne bábiky za pomoci farieb alebo pečiatok na textil, rôzne druhy zvieratiek i hračky pre domácich miláčikov. Prenikneme spolu do tajov výroby krásnych predmetov, dekoračných vankúšov alebo napríklad ušitia tašky s magnetickým zapínaním. Ku každému výrobku bude pripravený aj strih ako šablóna, s ktorou to pôjde hravo.

V kurze sa dozviete:

 • ako ušiť veselý vankúšik
 • ako pracovať s farbami na látky
 • ako ušiť látkovú bábiku so snímacou sukienkou
 • ako ušiť tašku s magnetickým zapínaním
 • ako ušiť medvedíka, psíka či mačičku
 • ako ušiť dráčika s pohyblivými končatinami
 • ako ušiť hračky pre domácich miláčikov
 • ako šiť bez šitia

kurz šitia pre začiatočníkov

Základy moderného šitia – ušite si hračky, ozdoby a doplnky

Kurz Moderné šitie pre začiatočníkov je spôsob ako vniesť do života trochu hravosti, naučiť sa tráviť svoj voľný svoj čas kreatívne a naviac urobiť radosť nielen sebe, ale aj svojim deťom a všetkým blízkym. V kurze moderného šitia sa naučíme vyrábať krásne darčeky, ale aj hračky, bábiky aj dráčikov, ozdoby, doplnky a originálne oblečenie. Dokonca si vyskúšame aj techniku ​​šitia bez šitia.

Lekcie kurzu:

 1. Veselý vankúšik
 2. Výroba tričiek
 3. Dekoračná látková bábika
 4. Predstavenie platenej časti
 5. Taška s magnetickým zapínaním
 6. Výroba ušatých podbradníkov
 7. Bábika
 8. Dráčik
 9. Pre domácich miláčikov
 10. Výroba kvietkov

 

Ak vás láka myšlienka naučiť sa šitie, neváhajte a prihláste sa na kurz moderného šitia pre začiatočníkov. Otvorte si dvere do sveta kreativity a sebavyjadrenia, kde môžete vytvárať krásne a užitočné veci vlastnými rukami.

Zdieľaj kurz
 • Kurz obsahuje 4 lekcie zdarma
 • Doživotný prístup k lekciám
 • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Veľký kurz chudnutia – Zbavte sa nadváhy efektívne a zdravo Veľký kurz chudnutia o tom, ako zhodiť prebytočné kilogramy a ako si udržať novú váhu. Chudnutie je pre mnohých ľudí...

Hráme na ukulele – Kompletný sprievodca pre začiatočníkov Naučte sa hrať najpoužívanejšie rytmy a akordy na ukulele, aby ste si mohli zahrať väčšinu známych pesničiek. Ukulele, malý nástroj s veľkým...

Online kurz Výroba strieborných šperkov: Vytvorte si vlastné jedinečné kúsky Naučte sa tvoriť vo svojich dlaniach s unikátnou modelovacou hlinou a vytvorte si tak jedinečný strieborný šperk. Výroba strieborných šperkov...