Maľovanie obrazov slávnych umelcov

Maľovanie obrazov slávnych umelcov pravou hemisférou

Naučte sa maľovať obrazy maliarov ako Van Gogh či Picasso. Sledujte svoj progres, cvičte vlastným tempom a získajte nové zručnosti v tomto fascinujúcom kurze. Staňte sa súčasťou virtuálnej umeleckej komunity a objavte svoje umelecké nadanie. Maľovanie obrazov slávnych umelcov vďaka kurzu zvládne aj začiatočník.

V dnešnej dobe, keď je internet strediskom kreativity a vzdelávania, sa stávajú čoraz populárnejším trendom online kurzy maľovania. Jedným z fascinujúcich kurzov je kurz, ktorý vám umožní vytvárať vlastné reprodukcie slávnych umelcov. V tomto výtvarnom video návode objavíte svoje umelecké schopnosti.

Pravá hemisféra je často spojovaná s kreativitou, vnímavosťou, priestorovým uvažovaním a hudobnými schopnosťami. Celkový cieľ maľovania pravou hemisférou je poskytnúť ľuďom priestor na sebareflexiu, uvoľnenie svojej kreativity a objavenie radosti z tvorby. V kurze nájdete päť návodov na namaľovanie piatich slávnych obrazov najslávnejších svetových maliarov. Tento veľký kurz má až 38 dielov a neuveriteľných 14 hodín výukových videí.

Vďaka tomu je kurz výnimočný ešte jednou vecou:

Obľúbená lektorka Petra koncipovala kurz tak, keď sa podľa neho naučíte namaľovať všetkých päť obrazov, tak potom už dokážete samostatne namaľovať akýkoľvek obraz podľa predlohy na plátno.

V kurze maľovania slávnych obrazov sa naučíte namaľovať reprodukcie obrazov:

 

Úplne najúžasnejšie na tom je, že slávne obrazy dokáže pravou hemisférou namaľovať aj úplný začiatočník. Na svoje si prídu aj pokročilí tvorcovia.

Získajte pri maľovaní inšpiráciu od majstrov

V rámci tohto online kurzu maľovania sa ponoríte do sveta slávnych obrazov, kde každý diel má svoju vlastnú fascinujúcu históriu a techniku. Budete maľovať obrazy od ikonických umelcov ako Vincent van Gogh, Pablo Picasso a ďalší. Takýto tvorivý kurz nie je len o technických zručnostiach, ale aj o pohlcujúcom prežití tvorby diel svetoznámych majstrov.

video kurz maľovanie slávnych obrazov

Vlastný progres a tempo štúdia pri online maľbe

Každý účastník kurzu má iný umelecký zážitok a tempo učenia. Tento kurz vám umožní sledovať vlastný progres a pracovať na projektoch vlastným tempom. Môžete sa vrátiť k lekciám a cvičeniam kedykoľvek to budete potrebovať, čo umožňuje hlbšie zakotvenie konceptov a techník maľovania. V kurze maľovania získate nové zručnosti a vďaka technike „Maľovanie pravou hemisférou“ si môžete byť stopercentne istí, že namaľujete obrazy, ktoré budú pre laické oko na nerozoznanie od originálov. Navyše urobíte radosť aj svojej peňaženke, pretože získate obsah piatich kurzov za cenu dvoch.

Online kurz maľovania slávnych obrazov je nielen o rozvoji umeleckých zručností, ale aj o obohacujúcej kreatívnej ceste. Poskytuje jedinečnú príležitosť objaviť umelecké nadanie v sebe a získať hlbokú znalosť umenia od najlepších majstrov histórie. S prístupom k výbornej podpore uznávanej lektorky a flexibilnému prostrediu online vzdelávania je tento kurz ideálnym spôsobom, ako rozvinúť svoj umelecký potenciál. Pripojte sa k tejto virtuálnej umeleckej komunite a začnite svoju vlastnú púť tvorby kvalitných umeleckých diel. Maľovanie sa stane pre vás koníčkom. Podporte svoj osobnostný rast a duševné blaho. Namaľujte si vlastný originálny obraz a objavte v sebe skryté možnosti kreativity.

Zdieľaj kurz
  • Kurz obsahuje 3 lekcie zdarma
  • Doživotný prístup k lekciám
  • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Veľký kurz chudnutia – Zbavte sa nadváhy efektívne a zdravo Veľký kurz chudnutia o tom, ako zhodiť prebytočné kilogramy a ako si udržať novú váhu. Chudnutie je pre mnohých ľudí...

Hráme na ukulele – Kompletný sprievodca pre začiatočníkov Naučte sa hrať najpoužívanejšie rytmy a akordy na ukulele, aby ste si mohli zahrať väčšinu známych pesničiek. Ukulele, malý nástroj s veľkým...

Online kurz Výroba strieborných šperkov: Vytvorte si vlastné jedinečné kúsky Naučte sa tvoriť vo svojich dlaniach s unikátnou modelovacou hlinou a vytvorte si tak jedinečný strieborný šperk. Výroba strieborných šperkov...