...

Kresba od A po Z

Kresba od A po Z – online kurz pre začiatočníkov aj pre pokročilých

Naučte sa niečo nové a potešte svojich blízkych krásnou kresbou. Je tu pre vás online kurz “ Kresba od A po Z “ zameraný na rozvoj vašich kresliarskych schopností od začiatočníka až po pokročilého umelca. Bez ohľadu na to, či ste práve začiatočník, ktorý si chce vyskúšať kresbu po prvýkrát, alebo pokročilý umelec, ktorý chce zdokonaliť svoje techniky, tento kurz vám ponúka široký a ucelený pohľad na svet kresby.

Vitajte v online kurze maľovania “ Kresba od A po Z „! Tento kurz je zameraný na rozvoj vašich kresliarskych schopností od začiatočníka až po pokročilého umelca. Bez ohľadu na to, či ste práve začiatočník, ktorý si chce vyskúšať kresbu po prvýkrát, alebo pokročilý umelec, ktorý chce zdokonaliť svoje techniky, tento kurz vám ponúka široký a ucelený pohľad na svet kresby. Online Kurz “ Kresba od A po Z „ je vzrušujúci spôsob, ako objaviť svoju kreativitu a zdokonaliť svoje umelecké zručnosti. Poďme sa spolu pozrieť na niektoré z jeho aspektov:

Čo sa v kurze kresby naučíte

Zistíte, ako sa na svet pozerá maliar. Dozviete sa, ako vidieť svetlo a tieň. Naučíte sa tieňovať a šrafovať, nakreslíte si drapériu, niekoľko rôznych zátiší a tiež kyticu vo váze. Osvojíte si zákonitosti perspektívy a postupne od úplných základov kresby dôjdete až k portrétom. Začnete portrétom podľa fotografie, na záver si vyskúšate aj portrét podľa reálneho modelu. V bonusovom diele sa zoznámite s technikou sketchingu. Osvojíte si základné prvky kresby, naučíte sa ovládať perá, ceruzky a iné kresliarske nástroje, aby ste mohli presne vyjadrovať svoje myšlienky a predstavy. Spoznáte rôzne druhy línií, tieňovanie a perspektívu, čo je základom pre vytváranie vizuálnych diel. Tí, ktorí už majú skúsenosti s maľovaním, môžu objavovať nové techniky a hľadať svoj vlastný unikátny štýl.

naučte sa kresliť s lektorkou

 

Cieľom uznávanej lektorky je, aby ste po absolvovaní kurzu „Kresba od A po Z “ boli schopní kresliť svoje vlastné obrázky a predstavy podľa skutočnosti, nie iba napodobňovať obrazy niekoho iného.
Kurz kreslenia vám ukáže okrem iného aj to, aké dôležité je vedieť sa pozerať. Možno vás inšpiruje viac si všímať svet okolo seba, čo je samozrejme dôležité nielen pre kreslenie, ale pre akúkoľvek ďalšiu výtvarnú činnosť. Vyrobte si svoj unikátny obraz.

 

Tu nájdete lekcie zdarma >>>

 

Pripojte sa k nám a objavte radosť a krásu kresby od A po Z! Nech vaša kreativita rozkvitne!

Zdieľaj kurz
  • Kurz obsahuje 5 lekcií zdarma
  • Doživotný prístup k lekciám
  • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Začíname s YouTube, alebo cesta k úspechu Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť, ako efektívne využívať YouTube ako nástroj na zdieľanie obsahu, budovanie komunity a dosahovanie...

Kreatívny kurz maľby Majstrovské maliarske umenie V súčasnosti sú možnosti umeleckého rozvoja neobmedzené a internet otvára dvere nespočetným zdrojom inšpirácie a učenia. Online kurz maľby “ Majstrovské maliarske umenie “ ...

Kurz  TravelHacking – Precestuje svet lacno a efektívne Termín Travel Hacking znamená „umenie cestovať lacnejšie a efektívnejšie“ ako bežní cestovatelia. Pri TravelHackingu sa využívajú rôzne stratégie, technológie a triky pre...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.