Krajinomaľba od A po Z

Krajinomaľba od A po Z – krok za krokom

Maľovanie krajiny je umenie, ktoré nám umožňuje vnímať a vyjadrovať krásu sveta okolo nás. Ak ste vždy túžili po tom, aby ste sa naučili zachytiť scenérie a prírodu na plátne, máme pre vás skvelú správu. Nový kurz krajinomaľby od A po Z je tu, aby vás viedol na ceste objavovania a vytvárania nádherných obrazov.

Rozvíjajte svoj umelecký potenciál v maľbe krajiny  a prírody

Kurz krajinomaľby je nielen o maľovaní, ale aj o rozvíjaní vášho umeleckého potenciálu. Profesionálna lektorka vás bude vás zoznámi s technikami, ktoré potrebujete na to, aby ste mohli vytvoriť svoje vlastné majstrovské diela.

Popis kurzu maľovania krajiny

Kurzom Krajinomaľba od A po Z vás prevedie Hana Danková, maliarka a dlhoročná lektorka kurzov maľby a kresby. Postupy , ktoré sa naučíte  môžete aplikovať na olejomaľbu, akryl, kvaš, tempery a podobné krycie techniky, nie na akvarel. Kurz je určený pre mierne pokročilých. Pripravte si aj pomôcky na zvolenú techniku .

V kurze sa naučíte:

 • ako maľovať stromy, aby boli plastické
 • ako miešať prírodné odtiene zelenej
 • ako maľovať oblohu a mraky
 • ako maľovať vodu stojatú alebo tečúcu
 • ako tvarovať zákruty a zákruty ciest a vodných tokov
 • ako dostať do zelenej krajiny svetlo
 • ako maľovať zasneženú krajinu
 • ako pracovať podľa fotografie alebo priamo v plenéri

V úvode sa naučíte maľovať jednotlivé oddelené prvky krajiny – stromy, oblohu, mraky, potoky a podobne. Ďalej si v priebehu kurzu namaľujete celkom šesť krásnych obrázkov, na ktorých si precvičíte všetky stránky maľby krajiny dohromady. Osvojíte si zásady kvalitnej kompozície, naučíte sa pracovať v plenéri aj podľa fotografií.

kurz maľovanie obrazov na plátno

Spoznajte krásu prírody

Krajinomaľba od A po Z vám otvorí nový pohľad na prírodu a umožní vám objavovať ju v úplne novom svetle. Tento kurz vás inšpiruje k preskúmaniu rôznych scenérií, od hôr po pláže, od lesov po polia. Každá lekcia vás zavedie do inej časti sveta a naučí vás zachytávať jedinečné aspekty každej krajiny.

Pustite sa do vzrušujúceho dobrodružstva maľovania a naučte sa ovládať štetec a farby tak, ako ste si nikdy predtým nemysleli, že je to možné. Preveďte svoje city a pocity voči prírode do svojich obrazov. Tento online video kurz je dostupný kedykoľvek a kdekoľvek, čo vám umožní študovať podľa vášho vlastného časového rozvrhu.

Obľúbený kurz krajinomaľby – nové maliarske techniky, objavovanie krásy prírody, vyjadrenie umeleckej kreativity. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť začať svoju umeleckú cestu a dajte svojmu umeleckému vnímaniu voľný priestor!

Zdieľaj kurz
 • Kurz obsahuje 4 lekcie zdarma
 • Doživotný prístup k lekciám
 • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Veľký kurz chudnutia – Zbavte sa nadváhy efektívne a zdravo Veľký kurz chudnutia o tom, ako zhodiť prebytočné kilogramy a ako si udržať novú váhu. Chudnutie je pre mnohých ľudí...

Hráme na ukulele – Kompletný sprievodca pre začiatočníkov Naučte sa hrať najpoužívanejšie rytmy a akordy na ukulele, aby ste si mohli zahrať väčšinu známych pesničiek. Ukulele, malý nástroj s veľkým...

Online kurz Výroba strieborných šperkov: Vytvorte si vlastné jedinečné kúsky Naučte sa tvoriť vo svojich dlaniach s unikátnou modelovacou hlinou a vytvorte si tak jedinečný strieborný šperk. Výroba strieborných šperkov...