...

Hra na zobcovú flautu pre začiatočníkov

Naučte sa hrať na zobcovú flautu aj keď ste začiatočník

V kurze Zobcová flauta pre začiatočníkov sa naučíte základy hry na zobcovú flautu a hravou formou sa zoznámite s týmto nástrojom a jeho možnosťami. Budete ovládať niekoľko tipov, vďaka ktorým budete dobre hrať a budete si vedieť zahrať svoje obľúbené pesničky, ale aj jednoduché skladby. Budete mať možnosť zahrať si všetko spoločne s učiteľom, sami, aj s jednoduchým sprievodom. Výučba prebieha postupne a môžete sa rozhodnúť, či budete hrať podľa sluchu alebo z nôt podľa vašich preferencií.

Zobcová flauta pre začiatočníkov

V kurze sa dozviete:

  • ako flautu správne držať
  • ako pri hre správne dýchať
  • ako ovládať prsty a vytvárať krásne znejúce tóny
  • ako na zobcovú flautu hrať podľa nôt alebo čo i len podľa sluchu
  • ako držať pri hre rytmus a zahrať jednoduché aj zložitejšie pesničky
  • ako hrať sám, s deťmi alebo so sprievodom

Naučte sa hrať na zobcovú flautu aj keď ste začiatočník

Lektorka Daniela Vránová je nielen výborná učiteľka hry na zobcovú flautu, ale tiež má bohaté skúsenosti s hudbou už od detstva.
Vyštudovala konzervatórium, aktívne hrá v niekoľkých súboroch a svoje skúsenosti odovzdáva v tomto kurze zrozumiteľne a jednoducho, či už noty poznáte alebo nie.
V kurze Hra na zobcovú flautu pre začiatočníkov sa ľahko a rýchlo naučíte hrať nielen jednoduché skladby, ale aj svoje obľúbené pesničky. Naučíte sa tiež základy hrania z nôt a základné výrazové prostriedky hry na zobcovú flautu. Vďaka tomu si môže užívať hudbu celá rodina, navyše na nástroji, ktorý je finančne dostupný a zbalíte ho kamkoľvek na cesty.

Tento kurz tak urobí radosť nielen vám, ale aj deťom a vašim blízkym. A aj keď ste nikdy do žiadnej umeleckej školy nechodili, je dosť možné, že vás tento kurz dokonca povzbudí. Začnite hrať nielen na zobcovú flautu, ale aj na iné hudobné nástroje.

Zdieľaj kurz
  • Kurz obsahuje 4 lekcie zdarma
  • Doživotný prístup k lekciám
  • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Moderné šitie pre začiatočníkov Naučte sa základy šitia v kurze Moderné šitie pre začiatočníkov. Vyrobte si hračky pre deti i domácich miláčikov, vrátane vkusných dekorácií nielen pre vlastné potešenie. Šitie...

Floristický kurz: Kvetinové dekorácie Online floristický kurz Kvetinové dekorácie pod vedením Adely Murínovej. Vytvoríte si zaujímavé kvetinové dekorácie a aranžmány, ktoré vám budú robiť radosť v priebehu celého roka. Kvetinové...

Naučte sa telefonovať ako profesionálny obchodník. Objavme spolu metódy, ako správne telefonovať. Predstavíme si základné pravidlá pri telefonovaní určené nielen pre obchodníkov. Ukážeme si, ako viesť hovory pre lepšie pocity,...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.