...

Excel 365 nielen pre začiatočníkov

Počítačový online kurz Excel 365 nielen pre začiatočníkov

Chcete sa stať majstrom v Exceli 365? Máme pre vás skvelú správu! Predstavujeme vám video kurz Excel 365, ktorý vám pomôže ovládnuť tento výkonný nástroj ako profesionál. Navyše po absolvovaní kurzu získate aj certifikát.

Popis kurzu Microsoft office Excel 365:

V kurze „Excel 365 nielen pre začiatočníkov” sa naučíte, ako používať kancelársky balík MS Office 365, konkrétne Excel. Na veľa vecí pri práci s Wordom a Excelom prídete intuitívne. Lenže so vzrastajúcou digitalizáciou aj s väčším objemom práce z domu vzrástla nutnosť a potreba poznať programy viac do hĺbky.

Čo sa v kurze Excel 365 naučíte:

 • ako nastaviť zošit Excelu
 • ako formátovať bunky
 • ako používať radenie a filtre v Exceli
 • ako importovať dáta
 • ako pracovať s funkciami
 • aké môžete vytvárať grafy

 

V praktickom online kurze sa naučíte využiť nástroje, ktoré ponúka Excel, skutočne dôkladne. Zistíte všetko potrebné, čo využijete pri bežnej práci. A navyše sa naučíte riešiť aj špeciálne problémy a úlohy, ktoré pred vami môžu vzniknúť napríklad pri riešení pracovných záležitostí.
Kurz „Excel 365 nielen pre začiatočníkov” je určený pre všetkých, ktorí používajú Excel ako pracovný nástroj. Pomôže ale aj tým, ktorí chcú udržať tempo s inováciami všade okolo nás.

počítačový kurz excel 365

Lekcie počítačového kurzu:

 1. Základné nastavenie zošita a buniek
 2. Formátovanie buniek
 3. Radenie a filtrácia záznamov
 4. Roztváracie zoznamy, poznámky a komentáre
 5. Úvod do funkcií
 6. Ešte viac o funkciách
 7. Grafy v Exceli
 8. Menu rozloženia stránky
 9. Úvod do kontingenčných tabuliek
 10. Úvod do makier

 

Kurz je zameraný na riešenie praktických príkladov, vďaka čomu posuniete svoje vedomosti na vyššiu úroveň. Vďaka kurzu Excel 365 s certifikátom sa dozviete všetko čo potrebujete.

Online školenie ponúka komplexný pohľad na množstvo funkcií a možností, ktoré Excel 365 ponúka. Od základov až po pokročilé techniky, naučíte sa vytvárať efektívne tabuľky, analyzovať údaje, vytvárať grafy a oveľa viac. S praktickými príkladmi z reálneho sveta budete mať možnosť okamžite aplikovať svoje nové znalosti.

Zdieľaj kurz
 • Kurz obsahuje 2 lekcie zdarma
 • Doživotný prístup k lekciám
 • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Online kurz Natáčanie videa pre začiatočníkov Natáčanie videa môže byť skvelým spôsobom, ako vyjadriť svoju kreativitu a zdieľať svoje nápady s ostatnými. Nemusíte hneď investovať do drahého vybavenia. V dnešnej...

Videokur Micro macramé Micro macramé, čiže drhanie – uzlovanie, je umenie tvorby nádherných šperkov pomocou uzlovania tenkých nití. Táto technika, ktorá je známa svojou precíznosťou a jemnosťou, umožňuje vytvárať detailné...

Video kurz Tejpovanie , alebo “ Ako si uľaviť od bolesti pomocou tejpovacích pások „ Tejpovanie, alebo kinesiotaping, je moderná technika využívaná športovcami, fyzioterapeutmi a jednotlivcami na zmiernenie bolesti, podporu...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.