...

Bodkovaná mandala

Bodkovaná mandala – ako ju namaľovať krok za krokom

Páčia sa vám bodkované mandaly? V online kurze sa ich naučíte maľovať krok za krokom.  Vo vede sa používali a používajú ako vizuálna reprezentácia energie, vĺn a zvuku a v arteterapii ako forma sebavyjadrenia. Preskúmajte svet bodkovaných mandál a objavte relaxačnú prax ich vytvárania.

Profesionálna technika maľovania mandaly

Začiatok mandaly možno datovať až do starovekých kultúr, kde sa používali ako nástroj na meditáciu a zlepšenie duševného stavu.  Ak ste vždy túžili maľovať mandaly, ale neviete, ako začať, máme pre vás skvelú správu! Prinášame vám video kurz, ktorý vám otvára dvere do fascinujúceho sveta mandál, kde sa naučíte nielen maľovať, ale aj objavovať ich hlbšie významy a výhody.

V kurze maľovania mandaly sa dozviete:

  • aké pomôcky na tvorbu mandál potrebujete
  • aké farby použiť a ako si ich správne pripraviť
  • ako si doma pripraviť čierne plátno
  • ako mandalu správne predkresliť
  • ako správne bodkovať, aby výsledok vyzeral úžasne

Prvým krokom na vašej ceste k maľovaniu mandál bude prekonanie počiatočnej neistoty a obáv. Často sa stretávame s predsudkami typu „nie som dostatočne umelecky nadaná“ alebo „nemám čas sa to naučiť“ alebo „neviem čo všetko budem k tomu potrebovať“. Avšak, maľovanie mandál je o viac ako len o umeleckých schopnostiach. Je to o procese, o terapeutickom účinku, ktorý prináša. A práve tento video kurz vám ponúka a poskytne všetky nástroje a vedenie, ktoré potrebujete na to, aby ste prekonali tieto prekážky a začali svoju mandalovú cestu.

 

Bodkovaná mandala maľovanie

Vo video kurze Bodkovaná mandala sa naučíte krok za krokom princípy tvorby nádherných bodkovaných mandál. Zistíte, že nepotrebujete žiadne maliarske schopnosti či zručnosti na to, aby ste si mandalu sami namaľovali, navyše z pohodlia vášho domova.  Naučíte sa techniku na vytváranie dlhotrvajúcich diel v profesionálnej kvalite a objavíte nekonečné možnosti týchto jedinečných dizajnov. Navyše teraz máte prvé štyri lekcie zdarma.

 

Tu nájdete lekcie 4 zdarma >>>

 

Táto bodkovaná technika maľovania mandál je veľmi populárna, pretože ju zvládne aj úplný začiatočník a pomôcky, ktoré pri maľovaní mandál potrebujete, už možno máte doma, takže nie sú potrebné vysoké investície. Výsledný obraz je však veľmi efektný a určite urobí radosť ako vám, tak vašim blízkym vo forme vlastnoručne vytvoreného darčeka.

Mandaly majú dlhú históriu.  Vo vede sa používali a používajú ako vizuálna reprezentácia energie, vĺn a zvuku a v arteterapii ako forma sebavyjadrenia. Preskúmajte svet bodkovaných mandál a objavte relaxačnú prax ich vytvárania.

Nechajte sa inšpirovať krásou, harmóniou a pokojom, ktoré mandaly prinášajú do vášho života. Zaregistrujte sa ešte dnes do video kurzu a začnite svoju cestu k vnútornej harmónií.

 

Zdieľaj kurz
  • Kurz obsahuje 4 lekcie zdarma
  • Doživotný prístup k lekciám
  • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Začíname s YouTube, alebo cesta k úspechu Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť, ako efektívne využívať YouTube ako nástroj na zdieľanie obsahu, budovanie komunity a dosahovanie...

Kreatívny kurz maľby Majstrovské maliarske umenie V súčasnosti sú možnosti umeleckého rozvoja neobmedzené a internet otvára dvere nespočetným zdrojom inšpirácie a učenia. Online kurz maľby “ Majstrovské maliarske umenie “ ...

Kurz  TravelHacking – Precestuje svet lacno a efektívne Termín Travel Hacking znamená „umenie cestovať lacnejšie a efektívnejšie“ ako bežní cestovatelia. Pri TravelHackingu sa využívajú rôzne stratégie, technológie a triky pre...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.