Angličtina hrou pre deti aj dospelých

Angličtina hrou pre deti aj dospelých – Jazykový online kurz

Naučte sa v kurze Angličtina hrou pre deti i dospelých hravou formou objaviť kúzlo zábavnej výučby, učenie už nebude mučenie.

Učenie sa angličtiny nemusí byť nudné a stereotypné! S metódou „angličtina hrou“ sa učenie mení na zábavu pre deti aj dospelých. Prečo by ste mali vyskúšať tento prístup?

Pre deti sú hry ideálnym spôsobom, ako sa prirodzene a spontánne naučiť nový jazyk. Prostredníctvom pesničiek, rozprávok, interaktívnych hier a kreatívnych aktivít sa deti nielen zabávajú, ale aj efektívne učia. Týmto spôsobom si ľahko osvoja slovnú zásobu a gramatiku, a to všetko bez pocitu, že sa učia.

Dospelí môžu tiež využiť hry a zábavné aktivity na osvieženie svojich jazykových znalostí. Spoločenské hry, krížovky, jazykové aplikácie alebo dokonca sledovanie obľúbených seriálov v angličtine môže byť nielen príjemným relaxom, ale aj skvelým spôsobom, ako sa zlepšiť v angličtine.

Ako sa učiť angličtinu hrou: Tipy pre všetky vekové skupiny

Popis kurzu:

Hravú formu výučby v kurze Angličtina hrou pre deti i dospelých objavíme kúzlo zábavného učenia. V prémiovej časti kurzu sa môžete tešiť na témy, ako sú ročné obdobia, dopravné prostriedky, zvieratá v ZOO, naše telo a pritom sa stále budeme hrať, hovoriť riekanky a spievať. Ku každej lekcii navyše dostanete zoznam cielenej slovnej zásoby a slová ku všetkým pesničkám a riekankám. Angličtina pre deti je vhodná aj pre dospelých.

Interaktívne spôsoby, ako zlepšiť angličtinu hrou pre každého

V kurze sa dozviete:

 • ako vyzerá angličtina hrou
 • ako sa naučiť zvieratá na farme alebo v ZOO
 • ako sa naučiť farby, čísla a ovocie
 • ako sa ľahko naučiť časti ľudského tela
 • ako sa naučiť dopravné prostriedky či ročné obdobia
 • ako sa naučiť oblečenie

 

angličtina hrou jazykový kurz pre deti aj dospelých

 

Angličtina hrou pre deti i dospelých nás zavedie do sveta výučby formou hry. Ako bonus dostaneme ešte pracovné listy, kde si môžeme novú slovnú zásobu precvičovať. Poďte sa hravo naučiť zvieratá, ktoré žijú na farme. Angličtina pre deti bude baviť aj dospelákov. Naučíme sa ľahko a zvesela, ako sa povedia jednotlivé farby. Výučba bude prebiehať veselou a hravou formou.

Zábavné spôsoby učenia anglického jazyka

Lekcie kurzu:

 1. Zvieratá na farme
 2. Farby
 3. Čísla a ovocie
 4. Predstavenie platenej časti
 5. Časti ľudského tela
 6. Dopravné prostriedky
 7. Ročné obdobie
 8. Oblečenie
 9. Zvieratá v ZOO

Tým, že učenie prebieha formou hry, sa znižuje stres a zvyšuje motivácia. Výsledkom je lepšie zapamätanie si nových informácií a rýchlejší pokrok v jazyku.

Skúste teda angličtinu hrou a objavte, že učenie môže byť skutočne zábavné a efektívne!

Zdieľaj kurz
 • Kurz obsahuje 4 lekcie zdarma
 • Doživotný prístup k lekciám
 • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Veľký kurz chudnutia – Zbavte sa nadváhy efektívne a zdravo Veľký kurz chudnutia o tom, ako zhodiť prebytočné kilogramy a ako si udržať novú váhu. Chudnutie je pre mnohých ľudí...

Hráme na ukulele – Kompletný sprievodca pre začiatočníkov Naučte sa hrať najpoužívanejšie rytmy a akordy na ukulele, aby ste si mohli zahrať väčšinu známych pesničiek. Ukulele, malý nástroj s veľkým...

Online kurz Výroba strieborných šperkov: Vytvorte si vlastné jedinečné kúsky Naučte sa tvoriť vo svojich dlaniach s unikátnou modelovacou hlinou a vytvorte si tak jedinečný strieborný šperk. Výroba strieborných šperkov...