Akvarelová maľba pre začiatočníkov

Akvarelová maľba pre začiatočníkov

Objavte krásu maľovania v kurze akvarelovej maľby pre začiatočníkov! Návod pre začiatočníkov na vytvorenie živých a expresívnych diel s pomocou vody a farieb. Získajte nové zručnosti a preneste svoje myšlienky na papier s jedinečným štýlom.

Kurz maľovania akvarelom pre začiatočníkov

Chcete si vytvoriť vlastnú víziu sveta technikou akvarelu? Hľadáte relaxačné a upokojujúce hobby, ktoré môžete vykonávať kdekoľvek a kedykoľvek počas roka? Chcete ovládať maľovanie akvarelom a urobiť svoje prvé ilustrácie? Potom ste na správnom mieste. Naučte sa používať vodové a anilínové farby, popustite uzdu svojej kreativite. Osvojte si kľúčové výtvarné techniky, rozvíjajte svoju vášeň a začnite vytvárať svoje prvé akvarelové obrazy.

Vo výtvarnom kurze sa dozviete:

  • aký je rozdiel medzi vodovými a anilínovými farbami
  • ako nechať pracovať vodu
  • ako tieňovať vodovými farbami
  • čo je farebná perspektíva a ako ju využiť
  • ako spojiť realistickú kresbu a abstraktnú maľbu

 

Akvarelová maľba je druh maliarskej techniky, pri ktorej sa používajú vodové farby, takže ide o vodomaľbu. V online kurze akvarelovej maľby pre začiatočníkov sa naučíte maľovať akvarelovými farbami od začiatku. Precvičíte si techniky maľovania a naučíte sa používať množstvo rôznych výtvarných materiálov. Počas školenia vám lektorka ukáže, ako hľadať inšpiráciu a ako miešať a ladiť farby, aby ste vytvorili krásne a harmonické farebné kompozície.

V našej akvarelovej výzve sa naučíte, ako vďaka vodovým alebo anilínovým farbám vykúzliť jemné a vzdušné obrazy a obrázky. Že nemáte s maľovaním žiadne skúsenosti? Nevadí, tento maliarsky kurz sa hodí aj pre úplných začiatočníkov! Kurz vám prináša jednoduchý návod na maľbu akvarelu.

Zistíte, že radosť z vlastnoručných obrazov môže mať naozaj každý . Nemusíte sa báť, že by ste pre kurz akvarel potrebovali nejaké zvláštne vybavenie. Bez problémov si vystačíte s pomôckami, ktoré majú vaše deti v aktovkách, a kúpite ich bez problémov. Navyše, interaktívne lekcie a spätná väzba od inštruktorov môžu výrazne zlepšiť vaše umenie a zručnosti v maľovaní. Zážitkové maľovanie je tu pre vás.

Zdieľaj kurz
  • Kurz obsahuje 3 lekcie zdarma
  • Doživotný prístup k lekciám
  • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Veľký kurz chudnutia – Zbavte sa nadváhy efektívne a zdravo Veľký kurz chudnutia o tom, ako zhodiť prebytočné kilogramy a ako si udržať novú váhu. Chudnutie je pre mnohých ľudí...

Hráme na ukulele – Kompletný sprievodca pre začiatočníkov Naučte sa hrať najpoužívanejšie rytmy a akordy na ukulele, aby ste si mohli zahrať väčšinu známych pesničiek. Ukulele, malý nástroj s veľkým...

Online kurz Výroba strieborných šperkov: Vytvorte si vlastné jedinečné kúsky Naučte sa tvoriť vo svojich dlaniach s unikátnou modelovacou hlinou a vytvorte si tak jedinečný strieborný šperk. Výroba strieborných šperkov...