...

Ako maľovať kvety – kurz nielen pre začiatočníkov

Od nuly k umeleckému dielu: Naučte sa maľovať kvety

Namaľujte si v pohodlí domova kvety ako živé, s nami to zvládne aj úplný začiatočník.

Ak ste niekedy túžili vyjadriť svoju kreativitu a lásku k prírode prostredníctvom maľby, online kurz „Ako maľovať kvety“ je pre vás ideálnou voľbou. Kurz  vedie skúsený umelec, ktorý má roky praxe v maľbe a výučbe. Získate tak cenné tipy, techniky a odborné rady, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše zručnosti a dosiahnuť profesionálnu úroveň.

Popis kurzu maľovania kvetov:

V kurze Ako maľovať kvety – nielen pre začiatočníkov sa naučíte základné ťahy a techniky tejto dynamickej a efektívnej olejomaľby, potrebnej pre maľbu takmer akéhokoľvek kvetu. A nepotrebujete na to zvláštne nadanie alebo dlhoročné štúdium techniky maľby. Maľovať obrazy nie je totiž len pre vyvolených a obdarených talentom. Na začiatok úplne stačí vidieť techniku ​​maľby krok za krokom a nechať sa viesť od lektora.

V kurze sa dozviete:

 • ako začať maľovať kvety
 • ako používať olejové farby a ľanový olej
 • ako si rozvrhnúť obrys na plátne
 • akým spôsobom používať štetce a farbu
 • akým spôsobom presvetľovať vybrané časti kvetov a listov

 

online kurz ako maľovať kvetov

 

Možno ste si často povzdychli, že pre maľovanie nemáte nadanie a že vám to nikdy nešlo. Vďaka kurzu maľovania kvetín sa ale sami presvedčíte, že je to iba veľký omyl vášho doterajšieho života. Tento kurz olejomaľby, je určený pre všetkých začiatočníkov. Ovládnuť množstvo techník maľovania totiž nie je nijako zložité. O tom sa môžete sami presvedčiť aj v tomto kurze.

Lekcia kurzu Ako maľovať kvety:

 1. Orgován – 1. časť
 2. Orgován – 2. časť
 3. Predstavenie platenej časti
 4. Pomôcky
 5. Orchidea
 6. Ruža
 7. Ibištek
 8. Bonus

 

Maľovanie je skvelým spôsobom, ako sa uvoľniť a zrelaxovať. Pomáha znižovať stres, zlepšuje sústredenie a podporuje tvorivé myslenie. Vstúpením do sveta maľby kvetov nielen rozviniete svoje umelecké schopnosti, ale aj posilníte svoj duševný pokoj a pohodu.

Každý kvet, ktorý namaľujete, bude jedinečný. Naučíte sa, ako vytvárať nádherné a originálne umelecké diela, ktoré môžete darovať svojim blízkym alebo vystaviť doma. Vaše obrazy budú odrazom vašej osobnosti a kreativity.

Objavte radosť z maľovania, rozvíjajte svoje zručnosti a vytvárajte krásne umelecké diela, ktoré rozžiaria váš svet.

Zdieľaj kurz
 • Kurz obsahuje 3 lekcie zdarma
 • Doživotný prístup k lekciám
 • Certifikát o absolvovaní kurzu

Podobné kurzy

Moderné šitie pre začiatočníkov Naučte sa základy šitia v kurze Moderné šitie pre začiatočníkov. Vyrobte si hračky pre deti i domácich miláčikov, vrátane vkusných dekorácií nielen pre vlastné potešenie. Šitie...

Floristický kurz: Kvetinové dekorácie Online floristický kurz Kvetinové dekorácie pod vedením Adely Murínovej. Vytvoríte si zaujímavé kvetinové dekorácie a aranžmány, ktoré vám budú robiť radosť v priebehu celého roka. Kvetinové...

Naučte sa telefonovať ako profesionálny obchodník. Objavme spolu metódy, ako správne telefonovať. Predstavíme si základné pravidlá pri telefonovaní určené nielen pre obchodníkov. Ukážeme si, ako viesť hovory pre lepšie pocity,...

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.