Časté otázky

Ako sa prihlásim do kurzu?

Veľmi jednoducho. Najskôr sa zaregistruj, potom choď do kurzu, o ktorý máš záujem, klikni na Kúpiť kurz, vyplň objednávku a cez platobnú bránu zaplatíš poplatok za kurz. Ku kurzu sa môžeš kedykoľvek vrátiť, stačí sa len prihlásiť a kliknúť na svoj kurz.

Prečo sa potrebujem registrovať pri kúpe kurzu?

Registrácie sú otravné, my vieme. A ešte otravnejšie sú povinné registrácie. Ale v prípade online kurzov je registrácia nevyhnutná. Do kurzu budeš vstupovať priamo na našej stránke. Potrebuješ konto, aby si sa mohol/mohla pomocou neho do kurzu kedykoľvek vrátiť.

Môžem si pozrieť ukážku kurzu?

V každom kurze sprístupnime niekoľko lekcií bezplatne. Sú označené slovom Ukážka. Časť obsahu kurzov budeme postupne zverejňovať aj na sociálnych sieťach, predovšetkým na YouTube, Facebooku či Instagrame, preto nás nezabudni sledovať.

Dá sa získať nejaká zľava na kurz?

Áno, prihlás sa do nášho newslettera a sleduj nás na sociálnych sieťach. Čas od času ponúkame cez tieto kanály zľavy na kurzy.

Ako funguje garancia vrátenia peňazí?

Ak nebudeš spokojný/á s kurzom, môžeš do 14 dní požiadať o odstúpenie od zmluvy. Žiadosť o odstúpenie od kúpnej zmluvy odošli spolu s číslom objednávky a svojimi fakturačnými údajmi na adresu Martin Vančo – Kurzona, J. Halašu 14, 911 08 Trenčín. Číslo objednávky a fakturačné údaje nájdeš v emailovej správe, ktorú sme ti poslali pri kúpe kurzu. V žiadosti nezabudni uviesť číslo účtu, kam ti pošleme peniaze. Peniaze ti pošleme najneskôr do 14 dní odo dňa, kedy nám bude doručené oznámenie o odstúpení od tejto zmluvy.

Na aké témy kurzov sa chcete zameriavať?

Témy budú veľmi široké. Pôjde o biznisové témy, ale aj voľnočasové, rôzne kreatívne témy či také, ktoré súvisia s osobným rozvojom. Rozhodujúcim kritériom je pre nás, aby existoval dopyt po takejto téme.

Na ako dlho získam prístup ku kurzu?

Ak si kurz zakúpiš, získaš doživotný prístup k jeho obsahu.

Môžem získať napríklad mesačné predplatné na všetky kurzy?

Zatiaľ nie, ani v blízkej budúcnosti o zavedení predplatného na všetky kurzy neuvažujeme.

Je súčasťou kurzu aj fórum?

Áno, prístup do fóra získaš až v platenej časti. Na fóre je možné diskutovať s ďalšími účastníkmi kurzu, prípadne aj lektormi, ak budú mať záujem.

V čom sú vaše kurzy iné?

V našich kurzoch neučia klasickí lektori, ale ľudia z praxe, ktorí dosiahli jednoznačné úspechy a majú vo svojej profesii silné meno. Tiež sa nezameriavame na hard skills, ale skôr na to, ako uchopiť danú tému koncepčne. Lektori vysvetľujú, ako vo svojej profesii rozmýšľajú. Toto je typ vzdelávania, ktoré tu doteraz chýbalo a ktoré považujeme za ešte dôležitejšie ako hard skills.

Môžem sa stať lektorom na Kurzone?

Lektorov zvyčajne oslovujeme my, ale ak máš čo svetu povedať, tak sa nám neváhaj ozvať. Podmienkou lektorovania u nás je, aby si mal preukázateľné úspechy vo svojej profesii.