Časté otázky

Ako sa prihlásim do kurzu?

Veľmi jednoducho. Najskôr sa zaregistruj, potom choď do kurzu, o ktorý máš záujem, klikni na Kúpiť kurz, vyplň objednávku a cez platobnú bránu zaplatíš poplatok za kurz. Ku kurzu sa môžeš kedykoľvek vrátiť, stačí sa len prihlásiť a kliknúť na svoj kurz.

Ako sa prihlásim pomocou sociálnych sietí alebo Gmailu?

Pri registrácii vyber možnosť prihlásiť sa pomocou Facebooku alebo Gmailu a ďalej postupuj podľa pokynov. Keď sa budeš prihlasovať, vyberieš opäť možnosť prihlásiť sa pomocou Facebooku alebo Gmailu. Ak už máš vytvorený profil, je možné ho priradiť k tvojmu FB alebo Gmail účtu. Postupuješ úplne rovnako – pri registrácii vyberieš možnosť prihlásenie pomocou Facebooku alebo Gmailu a potom zvolíš možnosť, že už máš vytvorený profil – vyplníš užívateľské meno a heslo a tvoj profil sa priradí k tvojmu FB alebo Gmail účtu.

Môžem si pozrieť ukážku kurzu?

V každom kurze sprístupnime niekoľko lekcií bezplatne. Sú označené slovom Ukážka. Časť obsahu kurzov budeme postupne zverejňovať aj na sociálnych sieťach, predovšetkým na YouTube, Facebooku či Instagrame, preto nás nezabudni sledovať.

Dá sa získať nejaká zľava na kurz?

Áno, prihlás sa do nášho newslettera a sleduj nás na sociálnych sieťach. Čas od času ponúkame cez tieto kanály zľavy na kurzy.

Ako funguje garancia vrátenia peňazí?

Ak nebudeš spokojný/á s kurzom, môžeš do 14 dní požiadať o odstúpenie od zmluvy. Žiadosť o odstúpenie od kúpnej zmluvy odošli spolu s číslom objednávky a svojimi fakturačnými údajmi na adresu Martin Vančo – Kurzona, J. Halašu 14, 911 08 Trenčín. Číslo objednávky a fakturačné údaje nájdeš v emailovej správe, ktorú sme ti poslali pri kúpe kurzu. V žiadosti nezabudni uviesť číslo účtu, kam ti pošleme peniaze. Peniaze ti pošleme najneskôr do 14 dní odo dňa, kedy nám bude doručené oznámenie o odstúpení od tejto zmluvy.

Na ako dlho získam prístup ku kurzu?

Ak si kurz zakúpiš, získaš doživotný prístup k jeho obsahu.

Môžem získať napríklad mesačné predplatné na všetky kurzy?

Zatiaľ nie, ani v blízkej budúcnosti o zavedení predplatného na všetky kurzy neuvažujeme.

Je súčasťou kurzu aj fórum?

Áno, prístup do fóra získaš až v platenej časti. Na fóre je možné diskutovať s ďalšími účastníkmi kurzu, prípadne aj lektormi, ak budú mať záujem.

Pridal som recenziu, ale nikde sa nezobrazuje

Recenzie prechádzajú kontrolou. Nie je to cenzúra, len sa chceme vyhnúť publikovaniu nevhodného obsahu. Recenzia bude skontrolovaná a zverejnená do 24 hodín.